Menu

Zdejmowanie klątw i czarów

27 marca 2019 - Bez kategorii
Zdejmowanie klątw i czarów

Klątwa, to nieuczciwa energia magiczna nadana do adresata w okresie dobranego rytuału magicznego. Polega on na tym, iż człowiek komuś niedobrze życzy i ta niechętnie życząca postać czy wynajęty przez nią fachowiec formułuje w odpowiednim rytuale magicznym jej rodzaj, długość występowania, kogo on dotyczy i jakiej sfery życia. Samodzielna próba odczynianie klątw i uroków, więc oswobodzenia się od tego gatunku energii wychodzących z klątw, zrealizowana przez niewtajemniczoną osobę, jest niepożądana, bowiem tego gatunku zachowanie może sprowadzić nasilenie się wykonania klątwy i uszczerbek na zdrowiu.

Czy magia miłosna jest stosownym kluczem na osiągnięcie czyjejś miłości?

Po magię miłosną sięgają głównie osoby, które odnalazły się na znanym życiowym zakręcie i występują w obliczu rozstania z towarzyszem bądź przypuszczają, że współmałżonek odsuwa się od nich i dążą zatrzymać go za każdą cenę. I tak oczywiście można zrozumiale uszczegółowić magię miłosną – jako rodzaj na zdobycie czyjejś miłości, na powrót partnera, na zatrzymanie go przy sobie za wszelką cenę. Czy urok magia miłosna jest pewnym ratunkiem na otrzymanie czyjejś miłości? To otrzymanie czyjejś miłości na siłę, to ujęcie kogoś przy sobie na siłę, to stworzenie czegoś nieprawdziwego, co odległe jest od miłości a naprowadza bardziej zniewolenie drugiego człowieka. Na siłę, przeciw jego woli. A jeżeli go nie posiądziemy, należy pozwolić, żeby ta osoba odeszła. Na nas ponadto gdzieś czeka i naturalna miłość, która się nie zakończy, i faktyczne szczęście, które będzie magiczne w swój naturalny sposób i do którego nie będziemy pragnęli żadnego obrządku bądź zaklęcia.

Najmocarniejszy czar sercowy – czarna magia

W naszym życiu występują wielorakie niekorzystne wydarzenia: niespotykane przypadki okoliczności, sprawy, w których bezustannie ponosimy straty, także materialne jak i niematerialne, doznanie, iż przez lata żyjesz w sytuacji bez wyjścia, odnajdujesz się w zamkniętym kręgu przeżyć, wszelakie dążenia spełzają na niczym, wypatrujesz miłości i stale zyskujesz zawodu. Pozostaje, iż wszystkie lata jesteśmy w takim stanie, wierząc, iż tak ma być. Prawdopodobnie jesteśmy pod urokiem czarnej magii. Magia, to rządzenie energią w różnorakich celach. Jedynie cele mogą być odmienne i strategia wykorzystania energii. Przyjmuje się wówczas, że jeśli ktoś ma nieprzyzwoite cele i manipuluje energią bez wiedzy i akceptacji osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie wyłącznie sztuka krzywdzenia innym ludziom, jednak cyklicznie praca terapeutyczna, samoanaliza siebie i osobistych postaw. Ocena, która niejednokrotnie umożliwia na poznanie, czemuż nienawidzę tej osoby, dlaczego chcę jej zaszkodzić, czy mam takie obowiązek, co z tego wystąpi dla mnie oraz dla innych? Praktyczne praktykowanie magii, to sztuka rozwoju na każdej praktycznej płaszczyźnie etycznej i moralnej także, która na tyle polepsza świadomość siebie, świata, doświadczeń, iż zbędne są jakiekolwiek czynienia fizyczne, wystarczy skupiona myśl.

Nasza www strona urok magia miłosna ezopark.com zobacz koniecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *